Piec konwekcyjno parowy Convotherm 6x1/1GN

Convotherm 6x1/1GN , Polskie menu , podstawa pod piec gratis

 • Dostępność: Jest Jest  (8 szt.)
 • Czas realizacji: 3
 • 9 900,00 zł
 • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 72h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 72 godzin.

Produkt objęty jest 2 miesięczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

PIEC KONWEKCYJNO PAROWY CONVOTHERM OES 6.10

 • Opis produktu:

  Piec konwekcyjno-parowy Convotherm OES 6.10 z ekranem dotykowym EasyTouch i funkcją automatycznego mycia. Piec konwekcyjno-parowy właściwie przetestowany i wyczyszczony, w pełni sprawny, bardzo dobrze zachowany, nowa uszczelka drzwi.

  Piec konwekcyjno-parowy z 6 wkładami w wersji natryskowej z ekranem dotykowym EasyTouch. AdvancedClosed System i automatyczna regulacja wilgotności Crisp & Tasty dla optymalnych rezultatów. System ten nie wymaga wyższych temperatur, ogranicza rozprzestrzenianie się zapachów i utratę pary w przestrzeni gotowania. Możliwość wyboru procesów gotowania z zaprogramowanej książki kucharskiej z prostymi ustawieniami Press & Go.

  Do wyboru również: Gotowanie, duszenie i gotowanie na parze 30°C do 120°C. Gorące powietrze z parą do pieczenia i pieczenia wyrobów piekarniczych od 100°C do 250°C. Gorące powietrze do smażenia, minut, pieczenia, grillowania 30°C do 250°C. Regeneracja do szybkiego podgrzewania potraw na talerzu lub misce do serwowania od 120°C do 160°C. Regulowany wstępny wybór czasu rozpoczęcia, gotowanie nocne. Podstawowe wyposażenie to drzwi przesuwne, klamka bezpieczeństwa, wielopunktowa sonda temperatury, ręczny prysznic , wyjście USB, automatyczny system autodiagnostyki oraz funkcja automatycznego mycia ConvoClean.

 

Dane techniczne:

Wymiary (dł; szer; wys): 98x81x86 cm

Moc: 11,4 kW

Wsad : 6X1/1GN 

Zasilanie: 400V

Automatyczne mycie